SVJ Tanvaldská
Tanvaldská 1334 - 1339
SVJ a BD
Poslední změna:
25. 09. 2023
Revitalizace Normy - projekt Střelničná

Zprávy Kontrolní a revizní komise

Kontrolní a revizní komise provedla v červnu roku 2023 pololetní prověrku hospodaření BD i SVJ. Zprávy najdete v aktualitách SVJ i BD, případně rovnou na těchto odklazech:

Zápis z kontroly SVJ

Zápis z kontroly BD

Zahájení stavebních prací

Od 14. srpna 2023 bude prováděna revitalizace svislých prvků (vystupující žebra) a čílka lodžií fasády na jižním průčelí domu Tanvaldská č.p. 1339/1, 1338/3 a 1337/5. Dále bude provedeno očištění a nalakování zábradlí lodžií a zábradlí francouzských oken (plochy přístupné z vnější strany). Použité materiály - Weber a Alkyton.

Možnost mimořádné splátky hypotéky pro členy BD

Jako každý rok, i v tomto roce máte možnost mimořádnou splátkou uhradit nedoplatek anuity na svém bytě.

Podrobnosti naleznete v aktualitách BD.

Vážení spolubydlící!

Postupný převod bytů v domě Tanvaldská 1331 - 1339 do osobního vlastnictví překonal počátkem ledna 2015 další důležitý milník - vzniklo Společenství vlastníků jednotek domu Tanvaldská.

Dlouhou dobu (minimálně 10 let) budou doslova pod jednou střechou dvě organizace - dva právní subjekty, které musí velmi těsně spolupracovat. Proto také využívají stejné prostory, sekretariát a kontakty. Určitým vyjádřením této koexistence se stávají i tyto webové stránky, které mají dvě sekce, jednu pro bytové družstvo a druhou pro SVJ.

Klíčové informace, platné pro celý dům (například stavební práce a jiná větší údržba domu), budeme umisťovat vždy do obou sekcí, aby je nebylo nutné dlouho hledat.

Připomínky k funkčnosti a koncepci webu posílejte správci na adresu v patičce stránky.

Dům Tanvaldská - ptačí pohled